Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Актор Олексій Макаров повернувся до цивільної дружині

Син Любові Поліщук відсудив житло покійної бабусі.
Цього року чудовій актрисі Любові Поліщук виповнилося б 65 років. Життя її близьких родичів йде своєю чергою. Син зірки кіно, Олексій Макаров, придбав квартиру в центрі Москви за 1 млн. Доларів, відсудив житло покійної бабусі, розлучився з 41-річною Марією Миронової і повернувся до колишньої дружини, 34-річної Вікторії Богатирьової.

Олексій Макаров, зірка фільму «Ворошиловський стрілок», обзавівся житлом на Чистих ставках. У нерухомість актор, за словами його близького оточення, вклав усі свої заощадження. Пропонуємо тренінги з продажу Київ та Харків

Обізнане джерело повідомило, що нову квартиру обмивали кілька днів. Колеги Макарова кажуть, мовляв, він вирішив почати життя з чистого аркуша: розірвав відносини з Машею Миронової, повернувся до колишньої цивільної дружини — актрисі Вікторії Богатирьової і збирається повністю присвятити себе вихованню чотирирічної дочки Варенька.

«Варвара Олексіївна — головна любов мого життя, — поділився актор. Вона часом нагадує мені її бабусю — мою матір Любов Поліщук. При певному освітленні, в якомусь розвороті голови ...».

Тепер, повернувшись до Вікторії, актор забезпечив їй і дочки нормальні житлові умови. У Вари з'явилася дитяча. А адже до повернення Олексія в лоно сім'ї Віка була змушена жити з дочкою у своєї матері. Бабуся артиста Ольга Пантеліївна з Омська теж обожнює правнучку.