Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Ірина Аллегрова назавжди виїхала з Росії

Продаж особняка співачки отримала пояснення.
Ірина Аллегрова вирішила продати свій розкішний особняк в підмосковних Ватутінках. Свого часу вона його купила у композитора Оскара Фельцмана і відтоді не уявляла без цього котеджу свого життя .

Розкішний особняк загальною площею 2000 квадратних метрів Ірина Аллегрова перебудовувала довгих дванадцять років. У будинку зірки є домашній кінотеатр, кілька спалень, вітальня, баня, звукозаписна студія і спеціальна спа-зона, де співачка відновлювалася після виснажливих гастролей. Але особлива гордість зіркового будинку — спеціальна холодильна кімната, якій можуть позаздрити навіть найкрутіші ресторани. Котедж знаходиться на ділянці в 50 соток. Тут ростуть ялини, є вишневий сад і навіть штучний ставок. Гарна новина, корпоративні тренінги з продажу в Україні.

Ходить кілька версій причин, через які артистка надумала розпрощатися зі своєю розкішною фазендою. Головна: Аллегрова вирішила назавжди виїхати з країни. Не випадково зірка оголосила про припинення гастрольної діяльності, а зовсім недавно купила будинок в Італії, де проводить більшу частину вільного часу.

За особняк в Ватутінках Ірина спочатку просила шістсот мільйонів рублів.

Фахівці з нерухомості радять Аллегрової не поспішати з продажем. Зараз, у непростий для країни час, зірка може не отримати бажаної вигоди. Ріелтори рекомендують артистці почекати хоча б до наступного року. І всі розрахунки проводити в іноземній валюті.