Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Любовник Анастасии Волочковой сделал балерину домохозяйкой

Недавно Анастасия Волочкова и Бахтияр Салимов так бурно отметили свое воссоединение, что бизнесмен слег в больницу с серьезными проблемами со спиной. Балерина своего возлюбленного в беде не бросила и проявила себя с очень хорошей стороны. Она стала ради Бахтияра у плиты, чтобы готовить ему диетические вкусности.

«Я готовила любимые блюда Бахтияра, и разработала праздничное меню с морскими продуктами, крабами, гребешками, привезенными им с Дальнего Востока. Старалась, чтобы он чувствовал себя комфортно даже во время нахождения в клинике», — призналась Анастасия Волочкова.

Скандал вибухнув після того, як невідомі зловмисники виклали в Мережу фотографії сексу 29-річного бізнесмена Чермен Дзотова і 41-річної балерини Анастасії Волочкової. Пізніше чоловік повідомив, що знімки у нього вкрали. Мовляв, зловмисник викрав його телефонну картку і обманним шляхом заволодів акаунтами. А на своїй сторінці в соціальній мережі «ВКонтакте» Чермен навіть опублікував фотографії заяв в правоохоронні органи.

Ми познайомилися два роки тому і були разом приблизно рік. Вона дуже сильна, владна, самодостатня, вимоглива. Наприклад, наполягала, щоб я негайно до неї приїхав. А я зайнята людина, не міг все кинути. І вона ображалася. А ще вона не любила, якщо я публікував в інтернеті спільні з нею фотографії. Мовляв, шанувальники не так зрозуміють. Через одного такого знімка і трапився наш розлад. Ми поїхали в підмосковне місто, де у Насті був благодійний концерт. Потім я опублікував фото, де сиджу разом з Настею у рояля, і вона страшно образилася. Більше ми не бачилися. Зауважу, що ніякої еротики на цих фотографіях ніколи не було. Тоді як в акаунті у самій Волочкової її повно.

Для Вас відносини з нею були інтрижки, романом чи Ви хотіли серйозних стосунків?

У мене було багато прекрасних жінок, і Настя — одна з них. Але я ставився до неї як до чергового любовного пригоди. Хоча коли у Насті почалася проблеми в житті, пішли суди, то я запропонував їй допомогу своїх юристів — щиро хотів допомогти. Вона відмовилася.