Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Пётр Листерман рассказал, почему у звезд не получается строить отношения

Главный кузнец счастья Пётр Листерман посетовал на то, что клиентский состав сильно поменялся — русские олигархи стали меньше обращаться за его помощью. Им на смену пришли европейцы и женщины.

Пётр Листерман: «Звонит женщина и говорит: „Я развелась с мужем, мне надоела семейная жизнь. Я ухожу в загул. Во время этого загула давай мне веселых, классных, сказочных мужиков, но через год я снова хочу жениться. Я буду серьезная, скромная, недоступная“».

Звездных клиенток у Петра мало, но вовсе не потому, что личная жизнь у них удалась. По словам главного сводника, у них слишком большие запросы, а финансовая отдача смешная. В одиночестве, например, девушек из группы «ВИА Гра» он не видит ничего удивительного.

Пётр Листерман: «Вот ушла одна из „ВИА Гра“, потому что она в себе почувствовала серьезные амбиции, что она сможет стать великой звездой. Я ей предложил: „Давай я тебя познакомлю с Энрике Иглесиасом, выведем эту Курникову Анну“. Она согласилась на этот вариант, сейчас осталось, чтобы на этот вариант согласился Энрике Иглесиас».

Вспоминая о незамужней Виктории Лопырёвой, Листерман утверждает, что за нее просто некому было взяться.

Пётр Листерман: «Вика Лопырёва — гениальная, умная, классная девушка. Я ей подберу очень классного мужика до конца года. Вот Джонни Депп у меня сейчас освободился. Я ему подбираю телку».

Вас можуть часто відбуватися конфлікти.
У Андрія відмінно розвинена інтуїція. Він буквально передчуває всі Ваші дії. Швидше за все, Андрій намагався Вас контролювати. І було б непогано, якби Ви до нього прислухалися. Ваші відносини стали б більш гармонійними, а життя стабільніше.

Анастасія, Вам необхідно стримати Вашу емоційність і тягу до авантюр. Спроба створити міцний і дружний союз має йти від обох партнерів. В іншому випадку у Вас нічого не вийде.

На жаль, в Ваших відносинах багато неузгодженостей, адже Ви дуже різні. Андрій серйозний, а Ви більше легковажна. Ваше життя — це вічний пошук компромісних рішень.

Для того, щоб Ви були разом, необхідно постійно йти на поступки один до одного. Прислухатися до думки партнера. Намагатися досягти золотої середини. Ви зможете навчити Андрія не боятися новизни, а він Вас не кидатися з крайності в крайність.

Мексиканські пристрасті гарні в міру. Швидше за все, Андрій втомився від Вашої активності і емоційності. Вирішив зробити паузу у відносинах і про все гарненько подумати. Тому і поїхав на час до своєї мами.

У листі Ви пишете «начебто ревнує, але толком нічого не говорить». В даному випадку, спроби з вашого боку викликати у Андрія ревнощі будуть тільки посилювати і без того непросту ситуацію. Замість цього, Ви повинні поговорити, як два дорослих людини. Розкажіть Андрію про свої почуття, за що Ви його любите і цінуєте, як Вам погано без нього. Це буде набагато ефективніше.
Анастасія, робіть висновки. Бажаю вам успіху!