Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Сергея Светлакова «хотят» за один миллион долларов

На Сергея Светлакова появились «охотники», которые хотят заполучить актера в качестве мужа, а за ночь с ним готовы отдать посредникам миллион долларов.

Об этом на премьере фильма «Джунгли» рассказал самый знаменитый сводник страны Петр Листерман.

— У меня некая пожилая женщина, вдова олигарха, заказала Сергея Светлакова, хочет за него выйти, — хвастается VIP-сводник. — Я ей говорю: «Нельзя, он парень молодой, звезда ». А она: «Хочу, и все!». Предложила за него «лимон» долларов. Вот все собираюсь сосватать ее, даже на премьеру пришел, чтобы предложить Светлакову новую невесту пожилую. А сейчас я улетаю в Краснодар, делаю там крутую вечеринку. Два тамошних олигарха хотят купить Меган Фокс. Представляешь, богатые пацаны заказали у меня голливудскую звезду!

«Продаваемость» звезд как раз с участием Меган Фокс была высмеяна в фильме «Диктатор». Но такой ли наш Сергей? Вообще, сейчас он запутывает следы. Пока в прокате «Джунгли», актер «строит» отношения с Брежневой (даже в программе у Ивана Урганта «Вечерний Ургант»), с премьер уезжает с другой девушкой, того гляди застукают его и в объятиях этой самой пожилой дамы!

Така її «любов» скоро перегорить, і, якщо дівчина зрозуміє свою помилку, то вона повернеться. Тут майбутнє туманне, ніяка ворожка не дасть Вам відповіді. Не варто нав'язуватися і з'ясовувати що і як, вона ще сама не розібралася в ситуації. Можна тільки нашкодити наполегливістю. Можу сказати про майбутнє, що якщо ваша дівчина зрозуміє і повернеться, то відносини зміняться в кращу сторону, у неї з'явиться стимул зберігати любов і домашнє вогнище.

Попереджу заздалегідь: не варто вдаватися до темного чаклунства і використовувати привороти. Нічого хорошого такі дії не принесуть, тільки зіпсуєте собі і їй життя, краще відпустіть, дайте час дозріти до розуміння, що ж таке любов. Краще трохи підштовхнути улюблену до думок про вас.

Потрібно зробити простий амулетик з її волосся, перев'язаних червоною стрічкою. Діставайте його, коли будете наодинці і читайте:

«Як я сумую, сумую за (ім'я), так нехай і вона на мене тужить. Як я про (ім'я) думаю, так і вона хай мене згадує ».

Для амулета також підійде будь-яка її річ, якої вона часто користувалася.
Удачі вам і терпіння.