Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Що не можна вдягати на перше побачення

Жінки люблять одягатися красиво. Почасти щоб ​​порадувати себе, милуючись на відображення в дзеркалі, але в основному — щоб вразити оточуючих. Зустрічають, як відомо, по одягу ... Перше побачення буває лише один раз і дуже важливо, яке враження ви справите. Саме від першого враження найчастіше залежить, чи придбають розвиток ваші відносини з чоловіком. Тому особливо важливо приділити особливу увагу створенню образу для першого побачення.

Збираючись на побачення, пам'ятайте, що «чим менше, тим краще». Потрібно уникати провокуючою відвертою одягу, надлишку косметики на обличчі, різкого запаху парфумів. Необхідно залишатися собою. Потрібно відразу обумовити, що має значення місце, в якому відбуватиметься перше побачення. У кожному разі, одягати джинси і майку не рекомендуємо — чоловіки уважні до таких деталей і інстинктивно хочуть бачити поруч із собою жіночну особу, а не пацанку. Підбираючи наряд, уникайте зайвої відкритості — чоловік може подумати, що ви налаштовані не на серйозні стосунки, а на легкий флірт. Знаючи свої плюси і мінуси, подайте себе у вигідному світлі. Чудово виглядає витончена шовкова спідниця з блузкою або топом, елегантне плаття.

Уникайте занадто яскравих викликають забарвлень в наряді — якщо молода людина виявиться шанувальником спокійній колірної гами, зайва строкатість може залишити у нього осад і роздратування. Варто вибрати основним кольором одягу білий або чорний, з красивими аксесуарами, або невигадливою малюнком. Повністю одягатися в чорне не потрібно — безумовно, цей колір виграшний майже для будь-якої жінки, але все-таки на першому побаченні він буде виглядати похмуро.
Якщо перше побачення настане відразу після вашої роботи і не буде можливості змінити одяг, одягніть в цей день жіночне плаття без бретелей, а зверху нього накиньте витончений піджак. В сумочці можна прихопити красивий шовковий палантин, який моментально розбавить нудний офісний образ.
Вузька спідниця олівець прекрасно підійде для першого побачення — у разі якщо вона підходить вам, звичайно. До неї можна надіти елегантний шовковий топ, якщо ж вечора обіцяє бути прохолодним, можна використовувати м'який струмує кардиган. Звичайно ж, високий каблук шпилька просто необхідний! Якщо ж ваш супутник не високої росту, доцільно вибрати каблук середньої висоти або витончені балетки. Не варто надягати самі екстравагантні туфлі зі свого гардероба. Чоловік повинен побачити вас, перш за все, а не суміш всіх разом ультрамодних деталей вашого гардеробу. Однак пам'ятайте — красива, зі смаком підібраний одяг на першому побаченні завжди стане вам підмогою в підкоренні чоловічого серця.