Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Тиждень високої моди в Парижі

Глава Модного дому Chanel Карл Лагерфельд представив кутюрную колекцію сезону осінь-зима 2015—2016 в рамках Тижня високої моди в Парижі. Нова робота отримала назву Le Corbusier goes to Versailles — Ле Корбюзьє їде в Версаль. Вона стала симбіозом творчості знаменитого архітектора-модерніста і розкішних мотивів Версаля.

Чому саме Ле Корбюзьє надихнув Карла — не зрозуміло. Лагерфельд не любить мінімалізм, він живить величезну пристрасть до деталей, ретельно приділяючи час декору та оздоблення. Але, тим не менш, у цій колекції ми побачили елементи модернізму — чисті прямі лінії, геометрічниє фігури і ульрасовременние матеріали.

Не зраджуючи своїм традиціям Лагерфельд добре попрацював над мінімалістичним нарядами, розшивши їх перлами, стеклярусом, бісером, каменями і усипавши золотими блискітками — все як у Версалі!

У фіналі шоу дизайнер запросив продемонструвати наряд нареченої вагітну модель Ешлі Гуд. Дизайнер підкреслив, що йому подобається те, як виглядають жінки очікують дитину: «Вони дуже елегантні й шляхетні».

Що ж робити, коли результат ворожіння вас не обрадував? Взяти до відома отриману інформацію, зробити відповідні висновки і не дозволяти програмі опанувати вашим розумом, а переналаштувати негативний потік на позитивний, адже, як відомо, долі немає, майбутнє багатоваріантно, і ми самі вибираємо свої дороги, ворожіння лише допомагає визначитися з вибором.
Збираючись поворожити на ситуацію, налаштуйтеся. Ваш стан не повинно бути напруженим, емоції, що б'ють через край, практично завжди недоречні і тільки заважають роботі. Не потрібно чекати кращого чи гіршого сценарію подій, ви повинні бути спокійні, намагайтеся спостерігати за тим, що відбувається з боку.
Яким би не був спосіб, обраний вами для отримання відповідей на ваші питання, знайдіть час попрацювати над трактуванням результатів, знаків, комбінацій, це допоможе вам бути впевненими, що ви отримали насправді достовірне передбачення. І, крім того, у такий спосіб можна непогано розвинути свою інтуїцію, що точно не буде зайвим у вашому житті.