Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Тиждень високої моди в Парижі

Глава Модного дому Chanel Карл Лагерфельд представив кутюрную колекцію сезону осінь-зима 2015—2016 в рамках Тижня високої моди в Парижі. Нова робота отримала назву Le Corbusier goes to Versailles — Ле Корбюзьє їде в Версаль. Вона стала симбіозом творчості знаменитого архітектора-модерніста і розкішних мотивів Версаля.

Чому саме Ле Корбюзьє надихнув Карла — не зрозуміло. Лагерфельд не любить мінімалізм, він живить величезну пристрасть до деталей, ретельно приділяючи час декору та оздоблення. Але, тим не менш, у цій колекції ми побачили елементи модернізму — чисті прямі лінії, геометрічниє фігури і ульрасовременние матеріали.

Не зраджуючи своїм традиціям Лагерфельд добре попрацював над мінімалістичним нарядами, розшивши їх перлами, стеклярусом, бісером, каменями і усипавши золотими блискітками — все як у Версалі!  Нові тренінги для HR менеджерів та керівників компаній.

У фіналі шоу дизайнер запросив продемонструвати наряд нареченої вагітну модель Ешлі Гуд. Дизайнер підкреслив, що йому подобається те, як виглядають жінки очікують дитину: «Вони дуже елегантні й шляхетні».