Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

У в'язниці колишній чоловік Ірини Аллегрової не їсть і майже не спить

Чоловік отримав шість років за зберігання наркотиків
Шанувальники співачки Ірини Аллегрової прекрасно пам'ятають, який гарний союз був у неї з танцюристом Ігорем Капустою. Їх роман назавжди залишився в відеокліпах артистки, а в реальному житті — закінчився трагічним розривом, який Аллегрова так і не пробачила колишньому коханому.

Незабаром після розставання подружжя, Ігор опинився за гратами — чоловіка затримали з наркотиками, і суд засудив його до шести років колонії — пише Співрозмовник.

У висновку колишній чоловік  Ірини Аллегрової знаходиться вже більше двох років. Весь цей час його підтримує рідна сестра, Галина. Жінка ображена на колишню знамениту родичку, яка ні разу не поцікавилася долею колись кохану людину: Ігор почувається недобре: найсильніший стрес у нього ніяк не проходить. Він досі не може усвідомити, що опинився в колонії. Не їсть, майже не спить, худне на очах. ... Дуже прикро, що колишня дружина, з якою він прожив вісім років, навіть жодного разу не поцікавилася, як він себе почуває ".

За словами сестри Ігоря, зараз з ним хочуть зробити інтерв'ю кілька центральних телеканалів. Капуста згоден дати інтерв'ю, проте керівництво колонії відмовляється давати дозвіл на зйомки. Галина запевняє, що її брат може розповісти речі, про які довго мовчав: "Ігор не проти, він згоден дати інтерв'ю, але дозвіл на зйомки поки не дає керівництво колонії. Брат уже дозрів для багато чого — він хоче поділитися тими речами, про які раніше мовчав! ".