Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Вийти заміж за мільйонера швидко

Що таке для жінки блакитна мрія в блакитній сукні?

«Неблакитний» чоловік, «зелений» від доларів.Але як підчепити мільйонера і вийти за нього заміж? У Києві зараз навіть курси з'явилися, навчальні мисливиць за «багатеньких буратіно» цьому нелегкому майстерності. Ми теж не відстаємо від модних тенденцій і наводимо нижче матеріал, написаний на основі реальних подій. «Рокфеллер» здався через півтора місяця після знайомства ...
Ситуацію коментує фахівець соціально-психологічного центру «Віра» Марія: — Чоловіки з достатком (якщо вони всього досягли самі) — зрілі особистості, які мають специфічними особливостями: вони цілеспрямовані, у них висока самооцінка, ними щось рухає, дозволяючи домагатися все більших результатів . Така людина не буде довго терпіти поруч із собою інфантильну «ляльку Барбі», йому потрібна жінка-особистість.

Що стосується різниці соціальних середовищ, якщо вже жінка задалася метою вийти заміж за мільйонера, вона повинна спробувати зробити все можливе, щоб піднятися на соціальну щабель свого чоловіка.  Ми пропонуємо тренінги в Києві для жінок.

Конфлікти ж з батьками чоловіка виникають, як правило, не на грунті грошей, а просто тому, що невістка з якихось причин не влаштовує свекруха і свекра. Але це трапляється в кожній родині. Гроші починають грати роль тільки в тому випадку, якщо ваш майбутній чоловік не сам всього добився, а є сином багатих батьків. До речі, візьміть на замітку: в особисте життя своїх дітей втручаються тільки ті люди, які знають, що їх дитина не має позиції дорослого і не може приймати адекватних рішень.

І останнє. Якщо чоловік не хоче ділитися з вами інформацією про роботу, не варто її вивідувати і випитувати. Вам зовсім не обов'язково знати всі нюанси його діяльності. Справа не в тому, що чоловік вам не довіряє, просто у нього є право на особистий простір. І потім, може, він просто вас береже?

Норма шлюбу — це коли двоє людей вміють домовлятися, і гроші тут ні при чому. Важливо бути уважними один до одного. Відносини двох просто так ніколи не складаються.

1. Ви кудись спізнюєтеся, шкодуючи себе улюблену: мовляв, робота набридла, особисте життя ні до біса, будинки проблеми і взагалі все погано — і раптом опиняєтеся буквально «розмазаний» по двері дорогої іномарки тільки тому, що її господар в невизначену годину вирішив вийти з автомобіля. Ви, звичайно, іномарку не бачили, і синці від удару дверцятами в плани зовсім не входили. Гарантовано, «жорстокий» чоловік спробує чинити вам першу допомогу. Робіть розгублено-безневинний вираз обличчя і поспішайте зникнути з життя красунчика. Ваше бажання випаруватися зачепить чоловіче самолюбство, і номер вашого мобільника напевно перекочує в кишеню нового знайомого.

2. Не чекайте, що він подзвонить. Забудьте про це чоловікові. І тоді на наступний день він прийде з шикарним букетом (баксів за 500). І змиріться з відповіддю «неважливо» на питання, звідки він дізнався ваш домашню адресу і місце роботи, а також чому прекрасно «пам'ятає», що минулого грудні ваш кіт застудився, а в ранньому дитинстві ви намагалися стрибати з парасолькою з дерев. Знайте: гроші та зв'язки вирішують багато чого ...

3. Ні про що не питайте нового залицяльника. Все, що потрібно, він розповість сам. Будьте готові, що його прізвище і по батькові ви випадково дізнаєтесь через місяць після знайомства, нарешті погодившись пообідати з ним (офіціант в ресторані дізнається в вашому чоловікові свого постійного клієнта). До речі, до останнього наполягайте на тому, що за себе ви платите самі, навіть якщо побачивши рахунки волосся на голові стануть дибки. Про наявність у нього сестри (варіант: мами, тата, троюрідного дідуся) вам буде повідомлено, коли та (той) відлетить на ПМЖ на Марс.

4. Коли через тиждень після знайомства він привезе вас в ювелірний магазин, з гордо піднятою головою заявите: «Подарунка не треба, нічим не хочу бути тобі зобов'язана, милий». Не приймайте від нього нічого, крім квітів.

5. Не висловлюйте ніяких претензій по наступних приводів:

— Ви бачитеся 3 рази на тиждень по 2 години у вечірній час;

— Він знову їде у тривале відрядження;

— Сьогодні ви знову не зустрінетеся, тому що у нього з'явилися термінові справи, а термінові справи — це великі гроші;

— 90% ваших побачень проходять в його машині (ніякої близькості!);

— Ви змушені з ним цілуватися і обговорювати інтимні теми у присутності сек'юріті або особистого шофера.

6. Не намагайтеся вивідати джерело його надзвичайних доходів.

7. Якщо протягом пари перших місяців будете грати в «не дам, і не розраховуй», можете сподіватися, що він стане сприймати вас не тільки як об'єкт сексуальних утіх. Але попередньо вас чекає атака: Він може протягом декількох годин чекати вас під вікнами вашої роботи, навчання тощо, скасувавши важливу зустріч, а потім повезе в vip-ресторан, заставлений квітами. На кожному букеті красуватимуться його визнання в любові. І в ресторані будете тільки ви двоє ...

Він примчить до вас з будь-якої точки світу всього на пару годин, якщо у вас (не дай бог!) Трапиться щось жахливе. Він щодня буде дзвонити вам у строго визначений час, щоб дізнатися, чи все у вас в порядку (при цьому зовсім неважливо, знаходиться він на важливій зустрічі, за кордоном або ще де — він набере ваш номер навіть з туалету). І якщо раптом з якихось причин у вас «недоступний абонент», наступного дня вас вичитають як маленьку дівчинку. Таке дбайливе ставлення з часом увійде для нього в звичку ...

8. Працюйте! Необхідно мати мету в житті, щоб він не подумав, що ви його цілеспрямовано захомутала. І заради бога, не починайте розмову про шлюб першою.

9. Ви повинні враховувати, що майбутній чоловік — людина зайнята і бачити ви його будете рідко; за службовим «служби» він періодично буде повертатися додому в хмарі чужих духів або з помадою на комірці сорочки ... Але ви станете мільйонеркою!