Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як привернути увагу чоловіка

Коли після весілля проходить якийсь час, мимоволі починаєш помічати, що увага чоловіка вже не таке палке, як раніше, і проведенню спільного дозвілля він приділяє все менший час. Питання побуту заполонили собою все життя подружньої пари, і на романтику та ніжність не залишається часу.

Поступово жінка розуміє, що палкість залишилася в минулому і потрібно звикнутися з поступовим спадом почуттів один до одного. Чи варто з цим змиритися? Або все ж ваша любов заслуговує того, щоб за її збереження боролися?
Чи здатна жінка зберегти вогонь пристрасті у стосунках з чоловіком, бути для нього цікавою все життя? Це, можливо, просто необхідно розібрати, що призводить до згасання інтересу чоловіка до своєї дружини. Сімейне життя призводить до абсолютного і повного пізнанню людьми один одного. Чоловік же назавжди залишається мисливцем, люблячим підкорювати все непізнане. Коли він втрачає почуття новизни від своєї дружини, поступово йде і пристрасть до неї. Потрібна постійна підживлення і відчуття свіжості і новизни. Даємо тренінги продаж по телефону в Києві і не тільки...
Спробуйте змінити свою зовнішність, внесіть в неї активні зміни — все життя були блондинкою — станьте брюнеткою! Ви брюнетка — станьте рудої бестією! Довге волосся можна змінити, зробивши модну і зручну стрижку.

Також важливо не забувати про свою фігуру. Якщо є необхідність підкоригувати вагу, займіться спортом, крім того, походи в спортклуб додадуть інтересу у ваше життя. Можна зайнятися спортом спільно з чоловіком.

Варто також приділити увагу зміні гардероба — вдома рекомендуємо носити красиві домашні костюми, еротичні пеньюари. В повсякденному гардеробі більше використовуйте спідниці, блузки та сукні. Головне — змінити звичне уявлення про вас!
Змініть і свою поведінку — якщо чоловік звик бачити вас лагідною покірною кішечкою, покажіть характер і кігтики, якщо ж ви зазвичай стримані в емоціях, станьте ніжною і милою.

Як правило, коли постає питання про необхідність змін в сімейному житті, психологи рекомендують зміну обстановки. Якщо немає можливості спланувати романтичну подорож, практикуй з чоловіком заняття любов'ю в незвичайному місці. Новизну відносинам можуть допомогти такі заходи як зміна інтер'єру квартири, постільної білизни, меблів.

Створюй для чоловіка оновлену себе, радуйся змінам і пам'ятай — колись ви пристрасно покохали одне одного, і любов ця є, потрібно лише вдихнути в неї свіжий подих.