Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як спокусити чоловіка

Краса і Камасутра не завадять в мистецтві спокушання чоловіка, але справа зовсім не в них.

Результати соціологічного опитування, проведеного ВЦИОМ, показують, що серед найбільш затребуваних якостей жінки сексапільність (55%) чоловіками цінується вище, ніж зовнішні дані (49%). Ненабагато відстає темперамент (40%). Розум в цьому ряду, на жаль, займає далеко не перші позиції, хоча бувають і винятки.

Імператор Наполеон, що володів ненаситної сексуальним апетитом, досить часто, особливо в походах, практикував одноразові зустрічі з випадковими дамами. Делікатні доручення такого роду зазвичай виконував імператорський ад'ютант. Примітно, що коли Наполеон просив свого ад'ютанта знайти йому пані на ніч, він особливо підкреслював, щоб жінка була розумна. Ад'ютанта це умова валило в глибоке здивування: навіщо жінці в ліжку розум? Наполеон же стверджував, що з дурною жінкою йому нема про що буде розмовляти в «перервах».

Підсумовуючи численні відгуки любителів, знавців і просто дамських угодників про те, якою має бути «ідеальна коханка», ми спробували підібратися до розгадки цієї Великої таємниці. Отже, жінка, здатна порушити майже будь-якого чоловіка — це та, яка ...

Любить себе.
Улюблений предмет чоловічих мрій — ніжна, красива, темпераментна жінка, яка ні під яким приводом не втручатиметься в її життя і зазіхати на його свободу. А також розшукувати його, збирати інформацію про улюблені способи проведення дозвілля, вимагати побачень, подарунків і дзвонити без приводу. При цьому вона повинна бути чуттєвої, люблячої, ласкавою, знати як порушити чоловіка ... Список ангельських достоїнств можна продовжувати до нескінченності. Чи може жінка бути такою в нашій країні, де чоловіків дітородного віку на десять мільйонів менше (і конкуренція відповідна)?  Цікаво семінари тренінги Київ в Україні

Як це не дивно, так. Але лише в одному випадку. Якщо вона любить себе більше, ніж чоловіка. Якщо на побачення вона йде заради власного задоволення, а не для того, щоб «все було як у людей». І сексом займається для себе, а не для того, щоб утримати чоловіка. З чоловіком живе тому, що любить його, а не через гроші і не через дитину. І після любовного акту більше прислухається до себе і своїх відчуттів, а не надуває губки з приводу того, що він одразу ж втік в душ. Жінка, любляча себе, «річ в собі» — загадка для чоловіків. А що може бути цікавіше розгадування таємниці?

Розкута в сексі.
Мистецтвом флірту ми всі потроху оволоділи — кожна по-своєму. Чому ж, легко і з задоволенням віддаючись цим іграм у вертикальному положенні, багато хто починає соромитися, зажиматься і німіти в процесі переходу в горизонтальну площину? Продовжуючи піддражнювати партнера, дуріти і пустувати, ви зможете позбутися від сковує природні пориви напруження і доставите один одному масу задоволення. Не забувайте, що секс — природне продовження романтичної любові. Жінка, яка збуджує чоловіків, носить красиву білизну або панчохи навіть тоді, коли ніхто не збирається її роздягати. Просто — для себе. Всілякі еротичні аксесуари її тонізують.

Вона ніколи не щебече, а говорить неголосним і низьким голосом. Навіть якщо у вас від природи найвище сопрано — не хвилюйтеся! Говоріть приглушено, і ваш голос буде звучати красиво і хвилююче.

Головне — не підвищувати його. Будь-хто, навіть найприємніший голос, зриваючись на крик, звучить огидно (не в останню чергу тому, що тембр підвищується у кілька разів) ... І навчіться отримувати задоволення. Чи не будете насолоджуватися тим, що відбувається — нічого доброго не вийде.

Ініціативна, але не агресивна.

Більшість чоловіків в сексі не те щоб ледачі, але часто якось не наважуються зробити перший крок. Це йде від підліткових комплексів, коли хлопчики боялися запросити дівчинку на танець в клубі. В свою чергу, ті, хто агресивно поводиться в ліжку, — в дитинстві явно смикали дівчаток за кіски, щоб привернути їх увагу. Будь-яка агресія — ознака слабкості, і кращий спосіб погасити її — проявити ініціативу самої. Крім того, активність в ліжку збуджує чоловіків.

Якщо лежати, як колода, і чекати, поки чоловік з вами щось таке зробить, то велика ймовірність, що він буде з вами звертатися саме як з колодою, а не як з найчарівнішою, привабливою, коханою і неповторною. Киньте чоловіку м'який виклик, почніть пестити його першою, — особливо добре це діє, якщо він звик до вашої пасивності. Результат побачите самі.

Чи не комплексує через дрібниці.
Жінка, що уособлює чоловічий ідеал, що не соромиться свого тіла, яким би товстим (худим, високим, маленьким) воно не було. Це не означає, що вона не стежить за собою, — ні, вона регулярно робить епіляцію і педикюр, зачіску та манікюр. Але є моменти, які просто так, за один похід в салон краси, не наважуються. Великий ніс. Маленька груди. Широкі стегна. Саме в цьому і полягає різниця між жінкою просто приємною і жінкою приємною в усіх відношеннях. Те, що легко змінити, остання легко ж і міняє, а те, що змінити складно або неможливо, її і так влаштовує. Якщо ви полюбите себе такою, яка ви є, — те ж саме не забаряться зробити чоловіка.

Саме з цієї самої причини товстушки, які, бачачи себе в дзеркалі, із задоволенням собі посміхаються і відзначають, що хорошої людини повинно бути багато, не страждають від нестачі шанувальників ... Ще один аспект — не соромтеся, опинившись в незручній ситуації. Зламався каблук — сміливо обламують другий і гордо ступайте по життю (в найближчий взуттєвий, додому або до подруги). Лопнули в спортзалі легінси? Привід для жарту і дострокового припинення занять на сьогоднішній день (а також для покупки обновки!). Ви запитаєте, а яка ж тут зв'язок з сексом? Пряма. Жінку, розкуту в житті, в 90% випадків чоловік сприймає як персону, розкуту в ліжку. І асоціації ці, треба зауважити, небезпідставні.

Любить доставляти задоволення.
Деякі дами, розбещені сучасними глянцевими журналами, лягаючи в ліжко з чоловіком, найбільше стурбовані тим, чи зможе він принести їм задоволення. Думка про те, що багато залежить від них самих, їм якось в голову не приходить. Чоловічі вислови на тему «справжнє блаженство — це коли тобі, мила, добре» викликають у них в кращому разі недовір'я.

Між тим, золоте правило альтруїста — віддавати більше, ніж отримувати — працює в ліжку як не можна краще. Сексологи вважають, що від своїх власних дій людина заводиться набагато сильніше, ніж від дій партнера. Саме тому ідеальний сексуальний контакт виникає лише в тому випадку, якщо дама прагне порушити чоловіка, намагається дати партнерові не менше, а то й більше, ніж отримує сама.

Розуміє чоловіка.
Теоретично кожна жінка знає, що чоловік, якщо його розглядати не як особистість, а як самця, досить простий і передбачуваний у своїх бажаннях і реакціях на той чи інший подразник. Водночас на практиці, коли доходить до справи, жінка часто, не віддаючи собі в цьому звіту, чекає від чоловіка якогось особливого розуміння. Ось вам типова ситуація. Вона каже: «Мені холодно!» (очікуючи, природно, що чоловік кинеться її обіймати). А той натомість пропонує їй зігрітися спиртним.

Постіль — не місце для недомовленості.
Звичайно, не завжди хочеться просити його, зроби, мовляв, коханий так і сяк, та й задоволення за замовленням вже не те. Але якщо попросити один раз, і в процесі приємними для чоловічого вуха і самолюбства зітханнями і стогонами дати зрозуміти, як вам добре, то наступного разу звертатися з проханнями навряд чи доведеться ... Одна з приємних чоловічих особливостей полягає в тому, що умовний рефлекс у чоловіка виробляється набагато швидше, ніж у собаки Павлова. Якщо на логічний зв'язок «дзвінок-їжа» піддослідний песик спочатку реагував не відразу, то послідовність «особливі ласки — вона щаслива» чоловік звичайно уловлює вже з першого разу.

Вміє робити йому компліменти.
«Мій дорогий, мені ні з ким так добре не було, як з тобою», — таку приймають за чисту монету тільки дурні. Розумна жінка каже своєму чоловікові те ж саме, але в більш конструктивній формі. Вона, безумовно, похвалить всі його достоїнства (загострить його увагу на деталях, це працює відмінно), але при цьому ще й ненароком згадає, що якби він приділив увагу деяким, особливо приємним їй моментам, то щастя її стало б безмежним. ...

Ну, загалом, досконалості немає меж! А вже в цій сфері тим більше. Щасливі і конструктивні сексуальні зв'язки роблять позитивний вплив на життя в цілому. Фахівці стверджують, що благополучні в сексуальному відношенні подружні пари, як правило, благополучні і в духовній, і навіть матеріальній сфері.

Тепер більше конкретних варіантів стати богинею любові для нього ... Вся принадність у тому й полягає, щоб зрідка влаштовувати для нього і для себе отаку несподівану вакханалію, вразивши його уяву витонченістю і вишуканістю любовного мистецтва. Такому «заходу», як правило, передує ретельна підготовка, всі дрібниці повинні бути продумані, а ваш задум втілений у життя з єдиною метою — дати зрозуміти коханому чоловікові, що ви і є та єдина жінка, про яку він завжди мріяв.

Місце зустрічі можна змінити.

Спальня, на відміну від решти домашнього простору, повинна бути чимось неземним, потопаючим в розкоші (інтер'єр спальні можна вирішити в блакитних, червоних або зелених тонах). Купіть найшикарніше постільна білизна, створіть м'яке освітлення. Збризніть своїми улюбленими духами полки з білизною — він повинен дізнаватися «ваш» запах. І нехай він будить у нього найприємніші асоціації. Опинившись у спальні, він повинен уявити собі, що знаходиться на шляху в райські кущі. Можна запалити ароматну свічку і наповнити кімнату приємним тонким запахом квітів.

Приберіть із спальні всі дитячі речі та іграшки.
Тут ніщо не повинно нагадувати вам і про роботу: комп'ютер або друкарська машинка мимоволі направлять ваші думки в непотрібне русло.

В рожевих панчішках, талія — в корсеті.
Жінки прекрасно знають, як небайдужі чоловіки до витонченого дорогому білизні. Чи не бійтеся! Навіть якщо ви самі вважаєте, що в цих панчішках з подвязочкі, на високих підборах і в бюсті ви виглядаєте безглуздо, і під пахвами у вас набігають зрадницькі жирові складочки, він при цьому напевно думає по-іншому: "Треба ж! Не чекав! А що, непогано! І все для мене! "

При бажанні, якою б ви не були комплекції, завжди можна знайти щось напівпрозорої-вабить, що підійде вам, і виглядатиме куди більш сексапильно, ніж старі тренувальні. Якщо ходити в такому «зухвалій» вигляді по квартирі у вас немає можливості, покладіть свій ударний наряд на постіль і прикріпіть до нього записочку, в якій поцікавтеся, чи захоче він бачити вас сьогодні, коли діти вляжуться, в цьому вбранні. Якщо виявиться, що він втомився і хоче спати, не впадайте у відчай, почекайте до завтра.

Любовний напій.
Припасіть заздалегідь пляшечку шампанського чи хорошого вина, яке подобається вам обом. Виберіть красиві келихи. Якщо ви не п'єте вина, наповніть графин безалкогольним «любовним» напоєм, приготованим за власним рецептом.

Без музики туга!
Музика здатна переносити нас в минуле. Може бути, у вас є мелодія, під яку ви колись на самому початку знайомства танцювали і любили один одного. Цей запис має бути напоготові на той випадок, коли ви зберетеся згадати молодість.

Я запросити хочу на танець ...
Багато з нас, вийшовши заміж, взагалі забувають про те, як приємно потанцювати під улюблену мелодію. Навіть якщо ви не в ресторані, а вдома, одягніться друг для друга, запаліть свічки і, поставивши музику для душі, потанцюйте.

Русалчин лагуна.
Секс в душі чи у ванній — це незабутньо. Справжня «жриця кохання» не забуде додати в ванну ароматних масел. Запахи жасмину, ромашки, герані, майорану, лаванди і троянди розслаблюють. Знімають стрес аромати ванілі, апельсина, хвої. Збуджують — запах сандалового дерева, іланг-ілангу, шавлії.

Стриптиз для одного глядача.

Правила гри — він одягнений і не сміє чіпати вас. Ви танцюєте і поступово роздягаєтесь (згадайте який-небудь відеофільм, це допоможе).

Попрацюйте папараці.
Одного вечора погляньте на нього голодними очима і викликніть: «Слухай, а ти не дарма ходиш на тренування! Ну-ка, підніми руки! Ось це біцепси! Дай я тебе сфотографую».

Відволікаючий маневр.

Вибравши момент, коли чоловік почне говорити по телефону зі своїм начальником, з мамою чи другом. Опустившись на коліна, розстібніть блискавку у нього на брюках. Поспілкуйтеся з ним так, як це вмієте робити тільки ви. Цікаво, скільки він витримає розмова по телефону?

І швидко буває добре.
В даному випадку доведеться обійтися без передмов. У вас зовсім немає часу — ви повинні їхати в гості або його чекає біля під'їзду машина. Пристрасно і швидко — цей «первісний» секс запам'ятається йому надовго.