Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як утримати коханого чоловіка?

Кажуть, що чоловіка набагато простіше завоювати і закохати в себе, ніж утримати його поруч. Звичайно, від зрад в сім'ї і розлучень ніхто не застрахований, проте кожна жінка мріє про те, щоб її щастя з коханим ніколи не заканчи-валось. Що ж необхідно робити жінці, щоб її обранець завжди був поруч з нею, як утримати коханого чоловіка?

Зрозуміло, на таке питання не можна знайти однозначної відповіді, як неможливо придумати рецепт сімейного щастя. Однак психологи стверджують, що жінка своєю поведінкою в шлюбі може як відштовхнути чоловіка, так і прив'язати його до себе.

Поради психологів про те, як утримати коханого чоловіка:

1. Дбайте про себе

Жінці необхідно постійно дбати про себе для утримання мужчини, багато жінок, вийшовши заміж, перестають приділяти належну увагу своїй зовнішності. Їх вже перестають лякати зайві кілограми і целюліт, а відсутність зачіски та макіяжу в домашній обстановці здається їм чимось цілком звичайним. Якщо Ви не хочете, щоб Ваш чоловік дивився на Вас як на звичний предмет інтер'єру, ніколи не забувайте про те, що є жінкою, інакше Вам не допоможуть ніякі способи утримати чоловіка.

Те ж саме стосується домашнього одягу і особливо нижньої білизни. Постійно давайте своєму чоловікові зрозуміти, що Ви намагаєтеся виглядати привабливо і сексуально для нього. Наталія Грейс в Києві, доскональніше про це розповість.

2. Намагайтеся бути різноманітною
Пам'ятайте про те, що кожна людина шукає новизни, тому час від часу необхідно міняти щось у своїй зовнішності (зачіска, манікюр, макіяж і т.д.).

3. Інстинкт завойовника дуже Важливий для чоловіка
Намагайтеся зробити так, щоб Ваш чоловік не розслаблявся і весь час завойовував Вас.

4. Зависьте в його очах свою значимість
Якщо для цього необхідно щось змінити в собі, зробіть це. Будьте для свого чоловіка ідеальною жінкою, про яку він мріє.

5. Іноді викликайте ревнощі у свого чоловіка
Тут найголовніше — не переборщити. Викликати ревнощі — не означає опинитися на його очах в обіймах іншого. Просто Ваш улюблений повинен бачити, що Ви подобаєтеся іншим чоловікам.

6. Не любите чоловіка занадто сильно
По-перше, це позбавить Вас від можливих розчарувань (адже ідеальних людей не буває), а по-друге чоловіки не люблять жінок, які намагаються в них розчинитися повністю. Дивіться пункт третій.

7. Не забувайте про домашній затишок і смачна вечеря
Зробіть так, щоб Ваш чоловік завжди із задоволенням йшов додому.