Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як вдало вийти заміж за мільйонера

Кожна з нас із самого дитинства мріє про біле розкішній сукні, про день заміжжя, ще в пісочниці, малята відіграють у родину, де є тато і мама, і маленька дитина. Мірсоветов поговорить про те, як вдало вийти заміж, анітрошки не нав'язуючи авторську точку зору, а навпаки, спробуємо розібратися в темі по пунктах. Почнемо!
Як вдало вийти заміж Кожна з нас із самого дитинства мріє про біле розкішній сукні, про день заміжжя, ще в пісочниці, малята відіграють у родину, де є тато і мама, і маленька дитина.
Кожна мріє сказати заповітні слова: «Я виходжу заміж». Тут починається так сказати весільний переполох, похід по магазинах, вибір ресторану, тамади і багато такого, не вдаватимемося в подробиці. Однак якщо розглядати медаль не тільки із золотою боку, можна знайти й інші сторони, що носять негативний відтінок. Це як золота річ, спочатку ви радієте її придбанню, показуєте всім, а потім забиваєте через непотрібність, зі словами: « паплюжила, вистачить», і вона починає втрачати колишній блиск і лоск. Так і заміжжя, спочатку ви радієте кожному дню спільного перебування, не можете напитися спілкуванням один одного, а потім в один прекрасний день, ви починаєте подумувати: «О боже, знову він рано прийшов додому, я тільки хотіла зайнятися собою, пофарбувати нігтики, зробити маску обличчя, а треба знову готувати цей проклятий вечеря, як мені це набридло». Так як вдало вийти заміж?

Про що йде мова? Про те, що любов, як не банально це звучить, натикається на як говориться звичайну битовуху і щоденну рутину. А що ж робити запитаєте ви?! Ну ось, нарешті, пропустивши через призму своєї свідомості все вищесказане, відповідаю — виходити заміж, але тільки не просто виходити, а вдало!!
На сучасному етапі розвитку людських відносин, часом важко зрозуміти, хто головний — чоловік чи жінка, або обидва є провідними сторонами. На це рахунок випущено безліч книжкових видань, і знята величезна кількість телевізійних передач, але погодьтеся , все не перечитаєш і не переглянеш, та й точки зору у всіх різні на цей рахунок. Нижче Мірсоветов поговорить про те, як вдало вийти заміж, анітрошки не нав'язуючи авторську точку зору, а навпаки, спробуємо розібратися в темі по пунктах. Почнемо!
За кого вийти заміж, вибір претендента.
Завидний наречений Отже, ви знаходитеся у віковому проміжку, по якому ви визначили, що пора б уже подумати про серйозне — про створення сім'ї, але як і за кого вийти заміж? Претенденти — то є, але у нас мета вдалого заміжжя . І тут є два варіанти: або вибір стоїть за вами, або ви чекаєте, коли надійде пропозиція.

Безсумнівно, коли вибір стоїть за вами, це більш виграшний варіант, тому що королевою положення можна вважати вас. У даній ситуації вам треба ретельно досліджувати обраний об'єкт, протестуйте його на те, як він прореагує або поведеться в різних ситуаціях. Можна навіть з'їздити куди-небудь відпочити, ви зможете оцінити, як він буде доглядати за вами, чи буде створювати комфортні умови навколо вас, або ж навпаки вляжеться до верху пузом, в очікуванні першого кроку мовляв: « мила, а що ми сьогодні будемо їсти на обід»?
Було проведено безліч досліджень і психологи виявили , що жінкам , щоб вдало вийти заміж , необхідно триматися подалі від чоловіків наступних типів .
Чоловіки першого типу , що довго проживають на самоті. Слід виділити тих , хто не знаходиться в постійному спілкуванні зі своїми родичами. Вони займаються собою і цілком задоволені таким чином життя. Шлюб для такого типу чоловіків є важкою працею.
Чоловіки, які оцінюють все з раціональної точки зору, не вміють входити в положення свого партнера. Для них існує тільки 2 сторони: виграшна для них, або ніяка.
Це чоловіки, які не в змозі міняти колишнього життєвого укладу, у них все тече своєю чергою. Все розкладено по поличках, і щось міняти для них це просто подібно катастрофі.
Чоловіки, народжені бути вільними. Не варто сподіватися на вдале заміжжя з такими чоловіками, адже вони просто не можуть зупинитися на одній жінці, вони постійно перебувають у пошуках нової жертви .
Занадто замкнуті в собі. З таким чоловіком дуже важко жити, він звик до свого внутрішнього мирку і живе в ньому в згоді, і не хоче, щоб хто-небудь втручався туди . Він мовчазний і неговіркий, з нього слово не витягнеш, простіше поговорити з бездушною істотою, ніж з ним.

Є протилежним попередньому типом. Це навпаки, чоловік, який занадто дотошен, і акцентує увагу на будь-які дрібні життєві деталі. Наприклад, може приділяти особливу увагу одягу або яким-небудь іншим речам. Спочатку це може здатися милим і навіть банальним, але з часом почне дратувати. Не радимо виходити заміж, шлюб з таким типом чоловіків часто є провальним.
Чоловіки, які можуть жити заради вас, або заради себе. Але не заради когось ще, мова йде про дітей, йому абсолютно нецікаві маленькі крохи, на яких ви так задивляються, проходячи повз дитячого майданчика. А про що це може свідчити. Якщо йому нецікаві чужі діти, про свої мова і не йде.
Дуже впевнені в собі люди, вони оцінюють себе на високий бал, але до інших пред'являють такі ж вимоги, яким деколи дуже важко слідувати, та й ні до чого це.
Навряд чи вийде вдало вийти заміж за чоловіка, який не може знайти собі підходящого партнера.
Хочете вдало вийти заміж, хто ж зробить пропозицію?
Всім відомо, що чоловік у першу чергу оцінює зовнішність, а потім вже інтелект Отже, розглянувши всі типи чоловіків, на яких не слід розраховувати жінкам, які все-таки хочуть вдалого заміжжя, спробуємо зупинити свою увагу на іншому аспекті.
А якщо ж все-таки не ви обираєте, за кого вийти заміж, а вибирають вас, що робити в такому випадку.

У даній ситуації необхідно подбати в першу чергу про свій зовнішній вигляд. Всім відомо, що чоловік у першу чергу оцінює зовнішність, а потім вже інтелект. Хоча є такий тип чоловіків, які в першу чергу, судять людину, виходячи з, так би мовити, змісту, внутрішнього світу, що часом є правильніше. Часто так буває, що красива дівчина — пустушка, з нею нецікаво, вона не може підтримати розмову навіть на найпростішу тему, вона цікава всього лише як супровід — картинка. Навколишні обов'язково відзначать її красу, але насправді це всього лише фасад, прикраса так би мовити. Такий дівчині теж одного разу зроблять пропозицію, але навряд чи це можна буде назвати вдалим заміжжям. Але незважаючи на це, виглядати акуратно і привабливо потрібно завжди.

Перш за все, варто привести в порядок:
Руки — візитна картка всіх жінок. Безсумнівно, чоловік буде звертати на це увагу. Деякі опитування, проведені серед чоловічої половини, стверджують, що якби у їх супутниці в момент знайомства були неохайні руки, то вони б навіть не підійшли б до них близько, незважаючи на те, що зовні вони виглядали дуже навіть нічого.
Зачіска — простіше кажучи, зверніть увагу, що діється у вас на голові, волосся повинні бути чистими, і доглянутими, вчасно стрижіться, надаючи форму вашій зачісці. Можна навіть спробувати змінити свій імідж, підібравши нову зачіску.
Макіяж — фарбуватися треба не дуже броскоМакіяж — фарбуватися треба не дуже помітно, але зі смаком. Можливо, буде потрібно звернутися до фахівців, щоб він точно порадив вам якісну косметику. Але з іншого боку ваше особа повинна привернути увагу своєю неповторністю, тобто якоюсь родзинкою, якої немає в інших.
Одяг — забудьте про дешевий одяг. Хоча ні. Якщо у вас є смак, можна одягнутися в дешевому магазині і дуже непогано, створити свій стиль в одязі, оригінальний і по -своєму цікавий. Але краще все-таки купити якісні речі, відомих брендів. Наприклад, один відомий актор, після смерті своєї дружини, дав табу, сказавши, що не одружиться більше ніколи. Однак минуло років 10, і одного разу лежачи на одному з найдорожчих курортів світу, він побачив проходить повз дівчину в білому шовковому платті. Він був настільки зачарований її красою, і природною легкості, створила гармонію в поєднанні з природою, що негайно побіг за нею і запросив на побачення. Дівчина погодилася, через 5 років вони одружилися.

Зуби і все що з ними пов'язано. Мірсоветов пояснить це на яскравому прикладі — Джулії Робертс. Її широка посмішка, з білосніжними зубами, змусила звернути на себе весь голлівудський бомонд. Та й ще важлива складова — запах з рота: прослідкуйте, що ви їсте, не варто наїдатися гострого, це може зіграти в самі злий жарт. І, природно, не забувайте про щоденний догляд за зубами. Де знайти свого парня?
Аксесуари. Особливо не варто з цим перестаратися, все в міру і це буде враховано на вашу користь. Вибираючи аксесуар, варто йти в тому одязі, до якої ви хочете підібрати прикрасу, з легкістю вам допоможе це зробити продавець -консультант. Якщо перестаратися, ви будете виглядати мінімум смішно, максимум як новорічна ялинкова іграшка. І тоді очікувати, що хтось зробить вам пропозицію, не доводиться, вийде заміж «ялинкова іграшка » не скоро, і не факт, що вдало.
Ось так! Ми поговорили вище про те, що ж робити в обох випадках, коли ви обираєте, за кого вийти заміж, і коли вибирають вас. Привели життєві приклади, показали на які особливості у вашій зовнішності варто особливо звертати увагу. А далі, вибір за вами, і пам'ятайте неможливе можливо .