Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як вдало вийти заміж

Я відомо, кожна жінка мріє не просто вийти заміж, а добре вийти заміж і бути в шлюбі щасливою. Так як же вдало вийти заміж ? Давайте підемо шляхом Михайла Задорнова і придивимося до слова «удача». У ньому можна розгледіти і відгомони «задоволення», і слова «так» з приставкою «у» (це означає ми повинні бути у «так», то є поруч з «так» ), та й слово « дача» просвічує ... Тільки дача — від слова " давати ".

Отже, як же знайти такого партеру, життя з яким буде в задоволення? Того, про шлюб з яким можна було б сказати: я вдало вийшла заміж! Спосіб тільки один — саме такого і треба шукати. Багато наших клієнтки, які обрали для себе шлях реального пошуку партнера, на інструктажі, присвяченому першого побачення, на дуже просте питання давали відповідь, здатний «завалити» вся справа. Питання було таке: "З якою метою ми виходимо на перше побачення ? Кого шукаємо? "Нам було цікаво дізнатися, з якою внутрішньою установкою наші клієнтки відправлялися б на першу зустріч, якби не було нас. У 100 відсотках випадках відповідь була такою: «Як кого шукаємо? Чоловіка звичайно!» Ось і випускай їх після цього в реальне життя без інструктажу! На жаль, наша мета прописана великими буквами не тільки на нашому лобі, а й в очах і чоловіки відразу це бачать. А потім виникає питання: і чого це чоловіки від мене просто сахаються? А сахаються вони від «примірки» на «вакансію» чоловік, якій пронизане все спілкування.
Яке вже тут задоволення від зустрічі! І як результат — ніякого запрошення від чоловіка на другу зустріч зазвичай не слід... Адже все дуже просто: наше життя складається з спілкування! Так, так, саме із спілкування. І якщо спілкування не приносить задоволення, то чи не доставлять задоволення і супутні матеріальні атрибути. Вони важливі, але квартири, і машини приносять задоволення, якщо приносить задоволення те спілкування, яким люди їх заповнюють. Тому, завершуючи цю довгу логічний ланцюжок, хочеться сказати — йти на першу зустріч треба з цілю знайти людину, з якою приємно спілкуватися. Відразу після зустрічі задайте собі питання: чи готова я з цією людиною провести ще годину. А два? А цілий день? Так як вдало вийти заміж да ще як швидко завагітніти ?

Отже, тільки з тих чоловіків, спілкування з якими приносить задоволення, ми потім і вибираємо того одного, за якого потім вдало виходимо заміж (якщо слідувати нашій технології, то за невеликий термін можна обзавестися декількома такими шанувальниками). І це відчуття вдалого заміжжя буде світитися у Вас в очах, тому що життя, що складається з мікроелементів спілкування — задоволення, дійсно можна назвати вдалою. Плюс до цього, згадаємо про те, що потрібно бути у — «так», та й про «дачу» не забудемо ... А це означає: має сенс говорити життя «так» у відповідь на все, що вона дає, і не боятися давати у відповідь. Ось і буде тоді удача. І вдале заміжжя.