Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як вийти заміж за мільйонера

Складно жити і бути по-справжньому щасливою, коли вам потрібно переживати навіть про те, чи зможете ви сходити до стоматолога. Фінансові проблеми — одна з найпоширеніших причин розлучення. Цілком зрозуміло, чому хтось захоче позбутися цієї проблеми в житті і відносини, виходячи заміж з розрахунку. Але як же це зробити? Якщо ви хочете вийти заміж заради хорошого життя, почніть із кроку 1 .
1. Уникайте стереотипів. Ви знаєте один з них: красива ( накачана силіконом ) дівчина, яка цілими днями займається шопінгом або сидить біля басейну. Не потрібно робити так, щоб мільйонер хотів бути з вами тільки через те, що ви підходите під якийсь образ, тому що так легко знайти вам заміну. Це не виділяє вас з натовпу. Легко знайти безліч дівчат, які підходять під цей образ. Складно знайти ту, яка збуджує його і підходить йому в тому, чим він насолоджується або чого хоче від життя. Так як вдало вийти заміж?
Ще одна частина кліше, звичайно, — те, що ви любите його тільки за гроші. Добре мріяти про хлопця, який буде вас забезпечувати, але варто вибирати чоловіка, який може містити вас, якого ви любите і з ким у вас глибока зв'язок. Йому не потрібна очевидна утриманка, тому що він знає, що його однолітки будуть засуджувати і жаліти його. Він хоче бути коханим.
2. Поважайте себе. Багато чоловіків, включаючи багатьох, хочуть бачити поруч жінку, яка поважає себе. Чому ви повинні подобатися йому, якщо ви не поводиться так, ніби ви можете сподобатися? Покажіть йому, що ви цього варті, доглядаючи за своїм тілом і зовнішністю (харчуйтеся правильно, займайтеся спортом, одягайтеся красиво і стежте за гігієною) . Як себе вести, перший секс в житті?
3. Займітесь освітою. Зазвичай багаті чоловіки не шукають повну дурненьку. Вони досить розумні і хочуть партнера, який зможе бути з ними на одному рівні. Це для них цікавіше! Усередині вчитеся в школі і не втрачайте інтерес до навчання після випуску . Вступите до університету, якщо ви можете, а якщо ні, запишіться на безкоштовні онлайн-курси від таких сервісів.
4. Дізнайтесь більше про культуру. Багаті чоловіки зазвичай беруть участь хоча б у деяких культурних подіях, і вам потрібно навчитися насолоджуватися і вливатися в це оточення. Розвивайте ваш інтерес до музики, мистецтва, літератури і кіно. Розумійте і досліджуйте іноземну культуру, а також політику (так як багаті чоловіки часто подорожують світом).
5. Майте діло у житті. Ніхто не захоче бути з поверхневою людиною, порожньою шкарлупкою, яка ніколи нічого не робить. Це нудно! Змініть життя і почніть займатися чимось у вашому житті. Заведіть хобі і мрії на майбутнє (до яких ви активно рухаєтеся, а не просто сидите на місці і мрієте про те, як ви станете нової великою зіркою). Так ваш характер стане більш складним і ви будете здаватися більш цілісною особистістю.
6. Розкрийте таланти. Талант завжди сексуальний і робить вас більш цікавою. Навчіться навичці або розвинути той, який у вас вже є. Найпростіший спосіб — стати відмінним кухарем (цьому може навчитися будь-який), але ви можете навчитися малювати або грати на музичному інструменті.
7. Будьте пристрастною. Будьте пристрасної коханкою, але також пристрасної в тому, як ви проживаєте своє життя. Коли ми поруч з кимось, хто насолоджується життям і займається тим, що любить, це надихає нас робити те ж саме. Тому пристрасть так сексуальна! Переслідуйте ваші інтереси. Якщо ви завжди хотіли зайнятися чимось, займіться цим. Як тільки ви знайдете свого мільйонера, він буде дуже вражений.