Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як вийти заміж за мільйонера

Є такі жінки, яких не влаштовують «свої» чоловіки, вони хочуть заміж за іноземця-мільйонера. І тут починаються пошуки за допомогою шлюбних агентств і сайтів знайомств з іноземцями.
Але не кожна жінка зізнається, що із задоволенням залишилася б на батьківщині і завела чоловіка і дітей. Однак є одна проблема — відсутність нареченого. Адже багатьом хочеться не простого нареченого, а практично принца на білому коні, який буде розумним, красивим і багатим.

Для кожної жінки поняття про багатство можуть бути різними. Комусь достатньо, щоб чоловік мав свою житлоплощу, машину і стабільний дохід, а хтось мріє про елітне житло в центрі, дорогій іномарці і одязі від кутюр'є. Зустрічаються й такі, які вважають гідною кандидатурою тільки того, людину, яка може запропонувати літак, яхту і дачу на островах.

Наступні поради стосуються тих дівчат, яким потрібен чоловік з елітним житлом і дорогий іномаркою.
Відразу слід сказати, що якщо ви знайдете такого на сайті знайомств — це буде великою удачею. Як правило, такі люди не дуже охоче реєструються на подібних сайтах. В основному це люди, життя яких йде за планом. Може бути, вже давно за нього вирішили батьки і підібрали йому підходящу наречену з «правильною» сім'ї. Буває й так, що чоловік усвідомлює своє становище і розуміє, що коли прийде час вибирати дружину, у нього не буде з цим особливих проблем, достатньо буде поглянути на подруг або знайомих.

Але буває і зворотна ситуація. Зайнятим чоловікам просто ніколи знайомитися з дівчатами і відвідувати ті місця, де можна було б це зробити. Тому, коли приходить час заводити сім'ю, а навколо тільки мисливиці за його грошима, він вирішується залишити анкету на сайті знайомств.

Однак невідомо який саме сайт він вибере. Завжди підозріло ставитеся до анкет, з яких на вас дивиться молодий симпатичний хлопець, а його річний дохід вимірюється десятизначними цифрами. Цілком можливо, що це обман. Адже будь-який чоловік розуміє, що для жінки дохід чоловіка стоїть не на останньому місці.

Це ж знає і дійсно багатий чоловік, тому рідко коли такі люди відразу ж показують своє матеріальне становище.

Немає такої ради, який би підказав жінці, що вона знайшла того самого принца. Можна тільки сказати, що звертати увагу варто не тільки на гроші, але і на освіту, рівень інтелекту і так далі. Можливо, надалі вам вдасться дізнатися і про місце його роботи.