Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як вийти заміж за мільйонера в Україні

Сьогодні в світі налічується близько 10 млн. Мільйонерів. Їх число щороку скрупульозно підраховують податкові та соціологічні служби. Звичайно дівчат, які мріють розділити подружнє життя з володарем мільйонів, ніхто не рахував, але швидше за все їх значно більше. І прочитавши цю статтю від початку і до кінця, ви нарешті дізнаєтеся, як вийти заміж за мільйонера.

Чомусь усі забувають ось про що

Найважливіше — це зрозуміти, в чому відмінність жінки не мільйонера від чоловіка-мільйонера. Звичайно, багато хто з вас здогадується, що це кількість грошей. І ви не помиляєтеся. Але мільйонний статок, залишається в сейфі і у відносинах з жінками мільйонери, як правило, ні чим не відрізняються від мільйонів звичайних чоловіків. Тому, щоб вийти заміж за мільйонера дотримуйтесь наших порад, і ви здійсните свою мрію.

Крок за кроком до його серця
Чи не бути дурепою. Це одне з найважливіших правил. Оскільки чоловік, який зумів заробити мільйонні статки, дурним не може бути за визначенням. Тому бізнесмени глупишек просто не сприймають всерйоз.
Стати для нього другом. Такий вже у нас менталітет, що багата людина часто сприймається як невоодушевленний предмет для множення капіталу або авторитету. Тому заможних людей зазвичай оточують суцільні лицеміри з натягнутими посмішками і помилковими емоціями. А ви станьте для нього другом. І це суттєво збільшить ваші шанси завоювати його серце.
Влаштуватися до нього на роботу. Хто може дістати заповітне колечко від людини з мільйонним станом, як не дівка, яка допомагає йому стати ще багатшими? Вагома перевага цього методу в тому, що ви будете перебувати в максимальній близькості до свого мільйонерові. Запрошуємо Вас бізнес тренінги Київ та Одеса.

Запропонувати спільний проект. Добре, якщо ви з об'єктом своїх симпатій ведете бізнес в одній і тій же сфері. Навіть якщо ви поки не можете похвалитися особливими досягненнями у своїй справі, запропонуйте йому почати спільний і цікавий для нього проект. Так у вас з'явиться чудова можливість бачитися з ним частіше і показати себе і свій характер у всій красі.

Бути індивідуальністю. Щодня навколо багатіїв пурхають сотні мисливиць за їх станом. І найчастіше вони стираються з пам'яті так само швидко, як в ній і з'являються, оскільки поводяться шаблонно, а їх мова рясніє лестощами і побитими кліше. Вам потрібно працювати на контрасті, тільки так він вас помітить.
Цікавитися його справами. Всі чоловіки, а тим більше бізнесмени дуже трепетно ставляться до своєї роботи. Тому не лінуйтеся і проявляйте зацікавленість до його справ, а він в свою чергу почне цікавитися вами.
Бути незалежною. Отже, ви познайомилися з заможним чоловіком, і вам пощастило з ним повечеряти. В кінці трапези запропонуйте йому сплатити рахунок порівну, так ви покажіть, що ні полюєте за його грошима і що являєтесь повністю незалежною жінкою. Крім того, не біжіть до нього на зустріч при першому ж дзвінку. Він повинен розуміти, що ви не сидите днями і ночами біля телефону в очікуванні його уваги.
Прийміть його таким, яким він є. Чоловік у вашій присутності повинен почувати себе комфортно і легко, тому закрийте очі на його невеликі дивацтва і недоліки. У мільйонерів вони також є повірте.
Мати свою незалежну думку. «Смотрящих в рот» в оточенні багатіїв і так достатньо, тому якщо ви будете бездумно кивати головою на всі його слова, то вам точно не вдасться його в собі зацікавити. Не бійтеся висловлювати свою неупереджену думку, можливо, ваш обранець тільки цього й шукає.
Найважливіше — залишайтеся собою. Якщо вам добре в компанії зі своїм чоловіком, і вам не доводиться прикидатися, то ви точно на вірному шляху. І швидше за все ваша мета близька до досягнення.
Але, на жаль, мільйонерів, як і принців, вистачає не на всіх, і багато жінок так і залишаються терзати себе питанням «Як вийти заміж за мільйонера?», Пов'язуючи своє життя з звичайними інженерами і водіями автобусів. Але випадкових шлюбів не буває і у кожної дівчини є своя ціна, за якою вона і отримує свого супутника життя. І кого б ви не вибрали, нехай у вас все вийде, і будьте щасливі.