Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як закохати в себе однокласника

Перше кохання може траплятися де завгодно і коли завгодно: в садку, школі, після школи і навіть в інституті, але найчастіше перші романтичні почуття ми всі відчуваємо в своєму житті саме в школі. І, як правило, це платонічна любов, але така бажана, зворушлива, ранима і нерозділене. Так, саме сумирно багато дівчатка закохані у своїх однокласників в школі. Вони уявляють себе на місці якоїсь принцеси, поряд з якою обов'язково є принц — об'єкт обожнювання, що сидить за сусідньою партою і зовсім не звертає ніякої уваги. Як закохати в себе однокласника? Особисто для мене питання до болю знайомий. Вже скільки способів було випробувано, щоб хоч якось наблизитися до об'єкта любові, заговорити з ним, почати дружбу.

Сьогодні я спробую допомогти дівчаткам і відповісти на їх запитання "Як закохати в себе однокласника" за допомогою деяких методів, перевірених особисто мною. Відомо, що відносини в школі між дівчатками хлопчиками найчастіше «скупі», хтось соромиться першим заговорити, адже це побачать всі і почнуть дражнитися, а хтось не хоче втрачати «імідж» шкільного «​​ловеласа», який тільки і робить, що смикає дівчаток за кіски і ображає.

Отже, ти хочеш закохати в себе однокласника, то, перш за все, якщо цього не траплялося раніше, тобі потрібно з ним першої заговорити. При цьому важливо використовувати якийсь привід, наприклад, попросити підготуватися до контрольної роботи, позичити підручник або ручку. Головне, щоб те, що ти вибрала саме його серед всіх хлопчаків з класу, було, вельми зрозумілим. Приміром, він найкраще розбирається в тій чи іншій темі з певного предмета або у вас один номер варіанта в класі. Важливо знайти спільну тему для розмови, розвинути спочатку дружні відносини з ним. Таким чином, можна з'ясувати, які в нього захоплення, що він найбільше любить. Після цього можна запросити однокласника в його улюблений клуб, обмінятися диском з музикою.

Багато дівчата намагаються здаватися набагато дорослішим і досвідченішим, спілкуючись з об'єктами свого обожнювання, однак хоч хлопчаки і звертають увагу на таких однокласниць, як правило, потайки вони закохані в скромно одягнених дівчаток, провідних себе відповідним віком чином. Потрібно показати однокласнику, ніж ти захоплюєшся і чого вже домоглася, що ти особистість, яка має якісь цілі у своєму житті. Ні в якому разі не будь настирливої ​​або примхливої ​​і головне — смійся над його жартами і захоплюйся його дійсно гідними вчинками, адже він хоч і маленький поки, але все ж чоловік, а чоловіки обожнюють це.