Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як знайти гарного чоловіка

Пошуки вашого чоловіка
1. Найдіть його якомога раніше. Відвідуйте бари і кафе біля головних медичних і технічних університетів. Це допоможе вам зустріти хлопців, які скоро стануть лікарями і IT- фахівцями. Якщо ви зустрінете його, поки він молодий, то більша ймовірність того, що він неодружений і не переживає про те, що жінки зустрічаються з ним заради грошей. Вам доведеться мати справу з щільним графіком дипломника, але це тільки очко на вашу користь. Ви покажете йому, що були з ним бідності і в багатстві.
2. Посещайте їх зустрічі. Відвідуйте місця, в яких можна знайти чоловіків багатша. Мова йде не про заміському клубі, а про обід в кафе або ресторанах в головних ділових районах. Відвідуйте бари в цих районах вечорами. Як погадати на хлопця, на картах?
3. Ходіте на аукціони. Багаті люди часто заводять дорогі хобі, а колекціонування рідкостей — одне з таких хобі. Багатії часто збирають вантажні машини, іграшки, комікси або старовинні знаки. Розвивайте ваш інтерес і знання таких речей, а потім відвідуйте відомі аукціонні будинки, в яких можна придбати подібні товари.
4. Відвідуйте благодійні вечори. Такі заходи часто відвідують вершки суспільства. Проте, до них необхідно готуватися. Дізнайтеся більше про проблему, якій присвячено цей захід, і роботі організації, яка його проводить. Коли ви прийдете, будьте готові говорити з людьми, яких ви не знаєте. Навіть якщо ви заведете друзів в правильних місцях, це допоможе вам зустріти когось підходящого.
Вам не потрібно робити пожертвування, якщо ви відвідуєте захід, але будь-який внесок — хороша ідея. Участь у таких вечорах коштує дорого, і ці організації сподіваються на пожертвування. Хочу заміж.
5. Працюйте в правильних місцях. Чи знали ви, що близько 22 % одружених пар познайомилися на роботі? Отримайте роботу у великій технічній компанії або іншой прибутковій організації і придивіться до тих, кого ви зустрінете!
6. Заведіть багатьох друзів. Ви можете використовувати багато з цих прийомів, щоб просто завести багатих друзів. З часом з їх допомогою ви можете зустріти вашого майбутнього чоловіка. Якщо ви станете дуже хорошими друзями, ви можете навіть попросити підшукати вам пару! Це хороший шлях, тому що до вас навряд чи будуть ставитися як до чергової утриманки.
7. Використовуйте сервіси, створені для цієї мети. Існує безліч сервісів для побачень, як онлайн, так і в реальному житті, які спеціально створені для того, що допомогти вам зустріти багатого партнера. Виберіть сервіс з хорошою репутацією і подивіться, куди це вас приведе. Ці сервіси створюють пари по їх схожості, так що пам'ятаєте про ті більш ранніх етапах розвитку себе як особистості.

Досягніть вашого чоловіка
1. Покажіте йому, що ви з ним не заради грошей. Ваш майбутній чоловік повинен розуміти, що ви з ним не тільки через гроші. Їм потрібно бачити , що ви любите їх ... і ви повинні любити їх насправді! Відносини бувають складними, і вони складуться, тільки якщо ви насправді прив'язані до цієї людини. Не піднімайте питання грошей (особливо на ранніх стадіях) і спробуйте бути досить економною. Якщо вони хочуть скласти дошлюбний контракт, не сваритеся з ними через це. Ви можете навіть запропонувати це, якщо ви хочете, щоб їм стало комфортніше.
2. Создайте атмосферу довіри. Так як часто трапляється так, що багатьох людей використовують, у них часто бувають проблеми з довірою. Вам потрібно створити атмосферу довіри. Це виділити вас серед інших людей і покаже їм, що ви саме та, на яке стоїть одружитися. Будьте тієї, кому вони можуть довіритися, ніколи не засуджуйте їх і відкрито обговорюйте ваші власні секрети і сумніви.
3. Будьте чудовою парою. Не будьте тієї, яка хоче, щоб все робили за неї і для неї. Прийміть активну участь у вашому побаченні. Ви повинні водити їх по різних місцях, навіть якщо вони не шикарні. Будьте готові побудуватися і стримати емоції, якщо не все йде за планом. Запитайте їх про те, про що б вони хотіли поговорити.
4. Сробіть їх життя веселим. Всі хочуть одружитися на людині, яка може зробити їх життя кращим. Коли ви багаті, вам не потрібно думати про те, що знайти когось, хто зможе вас забезпечувати. Замість цього, вони думають про те, як зустріти людину, яка зробить їх життя цікавим і веселою. Якщо ви хочете, щоб вам зробили пропозицію — станьте цією людиною. Витягніть їх з раковини. Займіться з ними чимось веселим і хвилюючим, що вони б ніколи не зробили за інших обставин. Завжди будьте позитивні і всіма способами намагайтеся уникати скарг. Вони не зможуть від вас відірватися!
5. Любіть їх міцно і вірно. Стати майстром в мистецтві любові. Не в плані сексу (хоча і це не завадить): навчіться дійсно любити їх і допоможіть їм полюбити вас. Будьте повністю неегоїстичний у ваших стосунках. Працюйте над тим, щоб зробити їх щасливими. Дивуйте їх, проявляючи любов тут і зараз. Будьте банальними. Це добре.
6. Пусть вони просять добавки. Не віддавайте їм все і відразу. Ви можете спати з ними, якщо хочете, але не робіть цього часто і не проводите з ними все свій час. Навіщо їм одружитися на вас, якщо ви даєте їм все, що їм потрібно, як дівчина чи коханка?

Інші роздуми
1. Збавтесь від думки, що ви не можете заробити гроші самостійно. Це легко. Дайте собі шанс, якщо ви молоді. Не кидайте школу, і ви зрозумієте, скільки нових перспектив відкриється перед вами. Відкладайте гроші на ощадний рахунок — просто почніть збирати. Якщо працюєте, спробуйте стати кращим у своїй справі.
2. Дайте реальну оцінку вашої зовнішності, розуму й особистості. Якщо у вас звичайна зовнішність, ви повільно соображаете, а у вашій особистості немає нічого видатного — забудьте про це. Напишіть список того, що потрібно поліпшити, а потім дійте. Ви повинні виглядати так само багаті і впливові, як і чоловік, якого ви намагаєтеся знайти, але не забувайте про свою особистість і стилі.
3. Не будьте занадто очевидні. Не говоріть про те, як він багатий чи скільки він заробляє. Якщо він піднімає цю тему, будьте ввічливі, але не задавайте питання. Ця тема не повинна бути важлива.
4. Ведіте себе як леді. Не варто лаятися, пити, вживати наркотики, голосно сміятися, вестісебя агресивно і носити вульгарну одяг. Зробіть ваш стиль більш елегантним. Думайте про те, що буде виглядати стильно, а не про «брендах». Ви хочете стати дівчиною, а потім дружиною, а не коханкою.
Вибирайте прості прикраси, не робіть тату або пірсинг, макіяж повинен бути дуже делікатним, але красивим — викинете всі кольорові тіні і підведення. Краще нанести менше косметики, ніж перестаратися.
Стати дійсно хорошою коханкою. Навчіться робити масаж і використовуйте його. Віддавайтеся на 100 %.
Навчіться дійсно добре готувати. Стати гурманом. Забезпеченим чоловікам потрібні відмінні господині. Готуйте йому відмінну їжу.
Якщо він сам заробив свій мільйон, він захоче бути з жінкою, яка вміє поводитися з грошима, а не з марнотратом . Покажіть йому, що ви відповідальні і вам можна довіряти. Не беріть його гроші доти, поки ви не заміжня. Так ви потрапите в одну з категорій: «на благодійність», «нахлібниця» або «утриманка» (а не справжній друг або майбутня дружина). Справжні чоловіки хочуть бути поряд з рівними, а не залежними.
Одягайтеся в темно-синій, коричневий, чорний, бежевий і білий. Уникайте яскравих кольорів, якщо тільки це не вечірнє вбрання. Вам потрібно звернути увагу на класичні, якісні речі з натуральних матеріалів — 100% бавовна, льон, шовк, вовна, кашемір і т. д. Краще мати кілька комплектів якісного одягу, ніж багато дешевої. Уникайте одягу з кричущими назвами брендів.
Не тисніть на нього. Він просто відступить. Якщо ви разом вже п'ять років, а кільця все немає, то йдіть.

Виділіть час на себе і дайте йому понудьгувати. Живіть своїм життям, заведіть друзів і безліч інтересів. Зробіть так, щоб з вами було цікаво і весело.
Наведіть тіло в тонус, але не показуйте його. Забудьте про велику силіконових грудях і вузеньких топах; цього точно не варто робити. Думайте як майбутня дружина.
Завжди будьте леді. Подумайте про те, як вели б себе Грейс Келлі, Одрі Хепберн на публіці. Вивчіть етикет і завжди користуйтеся ним.

Жінки з дітьми привабливі, тільки якщо він любить їх.

Попередження

Якщо ви — жінка, ніколи не заводите дитину тільки для того, щоб утримати багатого чоловіка — це катастрофа.
Уникайте швидкої зустрічі з батьками — це може лякати його або її. Коли і якщо він або вона познайомляться з ними, переконайтеся, що це доречно і що ваша сім'я може вести себе стримано і витончено.
Не приймайте подарунків до заручин. Не дозволяйте нікому купити вас, тому що вони не будуть вас поважати.