Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Як зрозуміти, що чоловік любить

Любов — складне поняття, проте навіть дуже розумні чоловіки деколи здійснюють неймовірні вчинки заради неї. Схоже, саме за цією ознакою можна зрозуміти, що чоловік любить саме тебе!

Чому виникає питання «як зрозуміти, що чоловік любить»?

Слова любові не завжди даються легко — особливо чоловікам. Як правило, більшість з них щиро переконане, що досить одного згадування про це прекрасному почутті, щоб дама серця зрозуміла: вона кохана, і це надовго.

На думку логічних чоловіків, наступні згадки про прекрасні, світлі почуття необов'язкові. Саме тому стільки жінок шукають ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік любить свою обраницю.

Другий варіант — коли відносини ще не перейшли в розряд стабільних і цілком певних. Замість того, щоб гадати на ромашках, варто придивитися до чоловіка — не тільки до того, що він говорить, але і як він це робить, що саме пропонує своїй «дамі серця». І нехай це всього лише поїздка на ринок на вихідних, або невелика допомога в ремонті — це вже дуже важлива ознака.

Третій варіант — коли в парі намітилися перші (а часом — і зовсім не перші) ускладнення. Не тільки в запалі суперечки, а й після нього жінці дуже важливо розібратися — все-таки любить, або насправді немає.

І нарешті, якщо вам говорить про те, що любить вас, веселун і жартівник, чоловік здатний розвеселити будь-яку компанію — то виникає мимовільний питання про його щирості. Він і справді любить, або тільки говорить про це, прітасківая черговий букетик? Розберемося з цим складним питанням раз і назавжди!  Хочемо запропонувати, тренінги Київ та вся Україна.

Як зрозуміти, що чоловік любить не на словах?
Красиві слова — справжня знахідка для тих, хто вміє ними користуватися. На жаль, довіряти тільки словами буває дуже небезпечно. Важливо дивитися на справи. Що однозначно можна «записати» в «скарбничку» любовних зізнань?
Трати часу на ваші інтереси — на шкоду своїм

Навіть якщо чоловік не дуже любить балет, мистецтво, покупки, але йде з вами і приділяє вам час — це дуже ясний ознака готовності на великі і малі вчинки заради вас.
Послуги, які виявляються без прохання і нагадувань

Якщо чоловік пам'ятає, що у вас є проблеми з проводкою, з водопостачанням, і без нагадувань (а часом — і без прохань з вашого боку) усуває їх — це однозначно любов, турбота і дуже добра ознака для відносин.

Відсутність претензій до вашим близьким, подругам
Якщо чоловікові байдужа жінка — він може їх гаряче й, що називається, «зі смаком», смакуючи, критикувати. Якщо він любить жінку — постарається стримати невтішні думки, навіть якщо вони обґрунтовані і так і йдуть на розум.
Вислуховування ваших історій, думки, переживань

Звичайно, вислухати може і подруга. Але коли це робить чоловік, який в принципі мало до кого прислухається — це дорогого коштує! Крім того, властива чоловікам і ще одна риса — нелюбов до довгих «прелюдиям» до основної теми розмови. Зрозуміти, що чоловік любить, якраз нескладно саме по тому, що він неодноразово вислуховував вас.

Великі вкладення, серйозні наміри — ще один спосіб вираження щирої чоловічої любові. Захоплюватися і співати серенади він може і не вміти. А ось запропонувати призначити день весілля, розвести будівництво на вашому або спільно купленій ділянці, повноцінно навчити водити — може. При цьому подібні «широкі жести» якраз і свідчать про те, що ви — щиро і гаряче улюблені.

Підсумуємо, як зрозуміти, що чоловік любить, швидко і легко
Заради вас не скупляться на витрати часу, а часто — і коштів,
з вами планують найближчими роками або далі,
вам пропонують вирішити ваші проблеми,
з вами проводять час, навіть якщо раніше знаходилося чимало інших цікавих захоплень.

Все це говорить про одне: ви дуже дороги і напевно коханими!