Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05

Контактный E-mail:
info-anions@ukr.net

Зірки російської естради прокоментували українські санкції проти Росії

Зірки російської естради прокоментували українські санкції проти Росії. Зокрема, співачка Лоліта, актор Олег Табаков, співак Григорій Лепс і продюсер Йосип Пригожин взялися коментувати можливі санкції, які ще не були навіть затверджені

Після того, як радник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що Україна може заборонити в'їзд 500 російським культурним діячам, це викликало багато обурення з боку зірок російської естради.

Співачка Лоліта, актор Олег Табаков, співак Григорій Лепс і продюсер Йосип Пригожин взялися коментувати можливі санкції, які ще не були навіть затверджені.

Пригожин останнім часом вважає за потрібне коментувати все, що стосується України. Таке враження, що він з продюсера перетворився на політичного експерта та позаштатного оспівувача Путіна.

"Зовнішня політика, яку завжди вела Україна протягом багатьох років, виглядала так, що вони були байдужі до всіх світових проблем — і в Іраку, і в Югославії, і в Сирії. Вони завжди були свідками, які відмовчуються. Зараз вони займаються тим, чим займаються слабкі люди: вбивають жінок і дітей, тиснуть на артистів, у яких є свої духовні цінності ", — каже свою думку Пригожин.

Причому себе і росіян продюсер називає «нормальними людьми». "Ми, як і всі нормальні люди, теж маємо право на свою точку зору! До речі, поки жодному українському артистові не заборонений в'їзд до Росії. Я вважаю, що це величезна помилка політика будь-якої країни — забороняти артистів, це неправильно! Однак якщо вони хочуть заборонити російським артистам приїжджати на територію України, то нехай тоді забороняють українським виїжджати за територію. А це вже пахне «залізною завісою», — заявив Пригожин, забувши про скасовані концертів «Океану Ельзи» і «Бумбокса».

Також чоловік Валерії додав, що Україна ніколи не була для них основним заробітком, тому заборона на них ніяк не відіб'ється.

Актор Олег Табаков вважає все, що відбувається «природним ходом подій». "Незважаючи на те що я на чверть українець, я не можу сказати, що останні 10 років культурні відносини наших країн активні. Це природний хід подій. Коментувати це — як вам сказати, я професіонал, я повинен бути посередником або в налагодженні відносин, або навпаки. А тут не було стосунків і немає їх. На кар'єру мою вже ніщо ніяк не вплине, крім хвороб. Кар'єра моя вже зроблена. Українська влада мене взагалі не хвилюють ", — заявив метр.

Співак Григорій Лепс, який є частим гостем в Україні, теж сказав кілька слів про можливі санкції.

«Дуже шкода, що музика стала політичним знаряддям. Дуже шкода. Через подібні заборони обидві країни позбавляються культурного обміну — це велика втрата. Мені незрозуміло, чим керується київська влада, але це їх рішення. З нашого боку ми завжди раді українським виконавцям», — сказав Лепс.

Українка за походженням Лоліта Мілявська в свою чергу, пригрозила Обамі. По-перше, Лоліта заявила, що Ані Лорак, Валерія та Кобзон — гідні люди, і порадила їм не звертати увагу на санкції Латвії та провокації в Одесі (щодо Лорак).

"... Тому що людей, які їх люблять, набагато більше. На тій же Україні. Є скопище бандитів: їх мало, але вони ведуть себе нахабніше, ніж добрі люди. Але коли-небудь добрі люди піднімуться всім світом, і буде хана і фашистам, і Обамі. в Америці теж люди, такі ж нещасні, як і на Україні. Дебил керує — весь колектив страждає, а діватися нікуди: не все в стані переїжджати на Землю Франца Йосифа. люди змушені терпіти, але терпіння завжди закінчується ", — сказала співачка.

"Я ненавиджу фашистів, я ненавиджу людей, які вбивають інших людей. Ці люди абсолютно віддані справі зла і мають всі шанси горіти в пеклі. Це їх вибір, тому не треба на них так сильно реагувати. Це всього лише питання часу. А моїх колег тільки загартовує подібний досвід, і вони від цього будуть писати ще більш проникливі пісні, і тим більше людяними вони в спілкуванні з іншими людьми ", — підсумувала Лоліта.

Якщо ви лежите на дивані і мрієте, нічого не роблячи — значить, ви перебуваєте в невігластві.
Якщо ви занадто активно рухаєтеся до мети, іноді походжаючи по чужих головах — значить, ви перебуваєте в пристрасті.
Якщо ви безкорисливо щось робите для інших і дбаєте про них — значить, ви перебуваєте в благості.

«Так чого ж тут ці енергії і питання про те, як вийти заміж?», — запитаєте Ви. А справа вся в тому, що залучити свого чоловіка ви можете тільки перебуваючи в стані доброти, або, якщо сказати простіше, в стані безумовної любові. Нижче я приведу вам опису кожного стану, «приміряйте їх на себе» і робіть висновки.

Невігластво.
Ви живете в енергії невігластва, якщо часто:
— сумуєте і сумуйте;
— критикуєте, звинувачуєте і лаєте себе;
— відчуваєте почуття заздрості до заміжнім подругам;
— уникаєте чоловіків і вважаєте за краще сидіти в «своєму теремі», мріючи про принца;
— сумніваєтеся в тому, що ви гідні гарного чоловіка;
— мало приділяєте уваги своєму зовнішньому вигляду;
— не вірите в допомогу Вищих сил;
— страждаєте, скаржитеся і плачете;
— зустрічаєтеся з нелюбимими чоловіками заради «здоров'я» (до тих пір, поки коханий не з'явиться);
— боїтеся, що час йде, і ви не встигнете створити сім'ю;
— боїтеся самих чоловіків;
— не подобаються чоловіків, вважаєте їх всіх моральними виродками, бабіями, і інше і думаєте, що «Ваш» чоловік буде іншим;
— зберігайте образу на свого колишнього або надію його повернути;
— точно не можете сказати, який же саме чоловік вам потрібен ,;
— не знаєте, що ви готові дати цьому чоловікові;
— Вам здається, що поруч з вами взагалі немає гідних чоловіків.